Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2019 / 2020

Fotokronika

Mezinárodní výtvarná soutěž v Lidicích

26. únor 2016

Představujeme vám výběr výtvarných prací žáků Sedmikrásky zaslaných do Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2016.
Téma tohoto ročníku je: „Škola“.
Termín oznámení výsledků 44. ročníku MDVV 2016 na webových stránkách výstavy www.mdvv-lidice.cz: nejpozději 10. 5. 2016. Termín vernisáže s předáváním ocenění medailistům z ČR a vybranému zahraničnímu účastníkovi: 31. května 2016.
Odborná porota ve dvou kolech oceňuje práce čestným uznáním, nejlepším pracím uděluje pamětní medaile a diplom „Lidická růže".

Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic Výtvarné práce do Lidic

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 923 ]