Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2017 / 2018

Fotokronika

Výprava na severní Moravu

květen 2016

Ráno 20.5.2016 jsme se sešli na autobusovém nádraží a čekal nás první úkol. Najít, odkud jede autobus do Kozlovic. Dojeli jsme tam a z Kozlovic jsme šli na zříceninu hradu Hukvaldy. Na hradě Hukvaldy jsme si dali přezdívky: Mouchožrout, Růženka, Prasátko, Karkulka a Obr Dobr. Z Hukvald jsme jely busem do Kopřivnice. Tam jsme se šli podívat do muzeum Tatra, potom jsme šli koupit večeri. Poté jsme šli k Váňovu šutru, tam postavili stan, rozdělali oheň, uvařili čaj a těstoviny se sáčku. Pak jsme šli spát.
Ráno jsme šli na vlak. Vlak jel na nějakou zastávku, kterou si nevzpomínáme kam jel. Už jsem si vzpomněl – Sedlnice. Ze Sedlnice jsme šli do Bartošovic. V Bartošovicích byla záchranná stanice pro zvířata, tak jsme do ní šli a prohlédli si ji. Například srnce a ptáky. Z Bartošovic jsme šli na vlakovou zastávku. Cesta byla dlouhá a bylo strašné horko. Cestou jsme dělali blbosti. Pak jsme se rozhodovali jestli pojedeme do Ostravy nebo rovnou do Teplic nad Bečvou!!! Dali jsme si nanuk a jeli do Teplic. Nejdřív jsme šli na večeři a potom k Hranické propasti tam jsme postavili stan. Potom jsme dělali blbiny v řepce. Potom jsme měli polívku. Pak jsme viděli puštíky (sovy) a šli jsme spát.
Ráno jsme si schovali bágly do řepky a šli do Aragonitových jeskyní. Potom jsme si šli pro batohy a pak jsme šli do Černotínského lomu. Tam jsme hledali žraločí zuby, ale bohužel nikdo nenašel. Pak jsme šli na vlakovou zastávku, tam jsme čekali na vlak a pak jeli domů do Rožnova.

(Klára Janošková, Mikuláš Valášek, Tereza Jurčová, Eliáš Oharek – 4. třída)


Výprava na jižní Moravu Výprava na jižní Moravu Výprava na jižní Moravu Výprava na jižní Moravu Výprava na jižní Moravu Výprava na jižní Moravu Výprava na jižní Moravu Výprava na jižní Moravu Výprava na jižní Moravu Výprava na jižní Moravu Výprava na jižní Moravu Výprava na jižní Moravu Výprava na jižní Moravu Výprava na jižní Moravu Výprava na jižní Moravu Výprava na jižní Moravu Výprava na jižní Moravu Výprava na jižní Moravu Výprava na jižní Moravu

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 923 ]