Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2019 / 2020

Fotokronika

Fotokroužek Sedmikrásky

8. dubna 2017

V rámci projektu mezigenerační spolupráce rožnovských fotoamatérů se zúčastnili Lada Srovnalová, Natálie Krajinová a Adam Vaculín fotografické soutěže na téma "Rožnovští aktivní senioři, studenti a žáci objektivem fotoamatérů ze svých řad". Došlo na společné fotografování s „dospěláky - seniory“ v ateliéru, byli jsme součástí poroty i besedy s panem profesorem Jindřichem Štreitem, vynikajícím pedagogem a fotografem. Pomohli jsme i při instalaci výstavy, která navazovala na slavnostní vernisáž v Galerii Na Radnici v Rožnově p. Radhoštěm.
A jak to vlastně dopadlo? No přece výborně, Natálka Krajinová získala 1. místo a Lada Srovnalová čestné uznání v kategorii základních škol. Gratulujeme!
Jaroslav Polášek

Video z vernisáže


Fotokroužek na Sedmikrásce Fotokroužek na Sedmikrásce Fotokroužek na Sedmikrásce Fotokroužek na Sedmikrásce Fotokroužek na Sedmikrásce Fotokroužek na Sedmikrásce Fotokroužek na Sedmikrásce Fotokroužek na Sedmikrásce Fotokroužek na Sedmikrásce Fotokroužek na Sedmikrásce Fotokroužek na Sedmikrásce Fotokroužek na Sedmikrásce Fotokroužek na Sedmikrásce Fotokroužek na Sedmikrásce Fotokroužek na Sedmikrásce Fotokroužek na Sedmikrásce Fotokroužek na Sedmikrásce

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 853 ]