Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2019 / 2020

Fotokronika

Slavnost školy

25. října 2016

Podzimní slavnost školy proběhla opět ve zcela zaplněném kině Panorama. Vy, kdo jste nás navštívili, jste se prostřednictvím rozhlasového vysílání přenesli do středověku, zhlédli animovaný film, vyslechli písničky a zažili také malou vzpouru ve „sborovně“. Deváťáci nám poradili, jak se chovat při blackoutu, a osmáci se s námi podělili o různé přístupy ke stravě. Po vystoupení první třídy už také víme, že pro naše prvňáky jsou rodiče úplnými hrdiny.
Se slavností jsme se rozloučili písničkou Octopus´s Garden od kapely Beatles.
Zbytek dopoledne tvořily děti v parku mandaly z listí. Počasí nám přálo, obrazy z přírodnin v parku vydržely několik dní a snad udělaly radost i řadě dalších návštěvníků Rožnova.


Podzimní slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost podzimni_slavnost

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 923 ]