Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2019 / 2020

Fotokronika

Velikonoce na Sedmikrásce

12. dubna 2017

Pro první stupeň byla středa před velikonočními svátky velmi akční a tvořivá. Kluci se vydali do parku a s pomocí učitelů a několika spolužáků ze VII. a VIII. třídy si upletli tatary, zahráli fotbal a trošku vymrzli.
Holky zůstaly ve škole a vytvořily krásná vajíčka pro šmigrustníky. V nabídce bylo mnoho výtvarných technik od barvení v cibulových slupkách, přes malování barvami, lepení skořápek, až po nanášení vosku. Bylo to moc veselé dopoledne a kluci samozřejmě nezapomněli vyplatit děvčata, aby si vajíčko a stuhu na pomlázku zasloužili.
Co myslíte, dostaly tatarem i paní učitelky?


Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 803 ]