Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2019 / 2020

Fotokronika

Výlet 5. třídy do Hostýnských vrchů

18.- 20. června 2018

Před závěrem školního roku jsme se vydali jižně od Rožnova do krásných Hostýnských vrchů.
Využili jsme táborové základny kousek od Svatého Hostýna, který byl také našim hlavním cílem. Jeho návštěva a turistika zpět proběhla v rytmu rozličných her. Velmi zajímavá byla komentovaná prohlídka křížové cesty. Někteří spolužáci znali biblický příběh opravdu dokonale a měli pozorné posluchače.
Když jsme se namlsali, čekala nás cesta poli a lesy, které jsou dost zdevastované kůrovcovou těžbou.
U chalupy jsme si užili fotbalu, vyřezávání ze dřeva, ohně a písniček i veselé rozcvičky - jak jinak s panem učitelem Jirkou Krajčou. :)
Ale to nás ještě jeden velký zážitek čekal. Všichni jsme si vyrobili přístřešek pro nouzové přespání v přírodě a v noci se dělili o spacák s broučky a pavouky. Zvládli jsme to a někteří se museli nechat vzbudit kytarovým budíčkem. Sami jsme si vařili a po sobě i uklidili, ale to se tak nějak na takovém výletě rozumí samo sebou.
Dokumentaci a technickou podporu dělal Jarda Polášek.
Bezva akce!Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů Výlet do Hostýnských vrchů

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 853 ]