Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2019 / 2020

Fotokronika

Industriální fotokroužek

5. ledna 2018

Jednoho dne jsme se rozhodli s kamarády a s panem učitelem, že půjdeme fotit Industriální fotografii. Je to fotografování v průmyslových provozech, továrnách, skladech a podobně.
Ani jsme nevěděli, že něco takového v Rožnově je. Courali jsme se areálem a objevovali kabely, trubky, komíny a čekali jsme, kdy nás někdo "zpéruje". Ale nestalo se tak a proto jsme další fotokroužek pro vás upravili několik fotografií.
Jakub, Matěj, Tomas, Ondra, Ondra a Jarda.Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek Industriální fotokroužek

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 853 ]