Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2019 / 2020

Fotokronika

Projektový den – JDEME VEN!

30. dubna 2018

Tento nápad uzrál v hlavách našich pedagogů, a jeho účelem bylo aktivně zapojit celou školu do tvorby a vlastníma rukama vytvořit pomůcku či zkrášlit školu. A tak vznikaly: hmyzí domečky, model jednoho metru kubického, meteorologická stanice se spoustou přístrojů, dřevěné destičky pro počítání. První až třetí třída poznávala, jak to vypadá ve včelím domečku, osmáci vytvořili model krevního oběhu a kostry člověka z přírodnin a deváťáci nám umožní zažít si reflexní terapii prostřednictvím "bosonohého" chodníčku. Virtuálně se můžeme projít také po číselné ose, zahrát si "šutrpiškvorky" a další užitečné nebo prostě jen zábavné aktivity.
Těmito činnostmi jsme se opravdu bavili, a věříme, že některé z vytvořených objektů a pomůcek nám ne Sedmikrásce budou dlouho a dobře sloužit.

A nakonec i přesto, že se ve velkém řezalo, kopalo, vrtalo i bouchalo, jsme se vyhnuli úrazům a odřeninám a odcházeli jsme spokojeně domů. Vlastně jsme ten Svátek práce oslavili docela solidní prací.Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den Projektový den

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 853 ]