Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2019 / 2020

Fotokronika

Ruka jako loutka

někdy dříve

Vše začalo dnem, kdy nám paní učitelka oznámila, že v úterý pojedeme do Ostravy na workshop "ruka jako loutka".
V den akce jsme se všichni sešli na autobusovém nádraží, nasedli jsme do autobusu a vzhůru do loutkového divadla v Ostravě. Jízdu autobusem jsme si užili, hráli jsme nějaké hry atd ... Když jsme dojeli, museli jsme ještě dojít na místo činu. V divadle jsme si dali svačinu a počkali, až nás zavolají. Přivítali nás dva herci, Hanka a Petr, kteří nás odvedli do sálu. Hned na první pohled mi byli sympatičtí. Na začátku jsme začali hrát různé hry. Třeba jsme dostali do ruky hrnek a měli ho předávat v kruhu různými emocemi nebo si představovat, že to není hrnek, ale něco jiného (co byste si představili vy?) Nakonec jsme si vyráběli prstové loutky z papíru, izolepy, krepáku. Hned jak jsme si je vyrobili, tak jsme je i využili a zahráli si divadlo.
Celý workshop jsme zakončili loučením s Hankou a Petrem. Potom jsme chvíli dováděli na autobusové zastávce a jeli domů. Celkově si myslím, že to bylo skvělé a celá třída si to moc užila.

Lea Brezinová, 5. třída


Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka Ruka jako loutka

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 853 ]