Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2019 / 2020

Fotokronika

Velikonoce na Sedmikrásce

28. března 2018

Poslední březnová středa na 1. stupni již tradičně patřila přípravě na Velikonoce. Holky si nachystaly vajíčka, která pak zdobily různými technikami – batikováním v cibulových slupkách, lepením bavlnek či skořápek, malováním voskem nebo kresbami. Starší děvčata připravila klukům jarní občerstvení. Ve třídách vládla pohodová a veselá atmosféra.
Zatímco se děvčata věnovala zdobení vajíček, chlapci se tužili v parku. Každý z nich si upletl svůj tatar, ve zbývajícím čase pak vyzkoušel svou trefu ve hře s kuličkami a nakonec vyluštil zprávu, která ho dovedla k velikonočnímu pokladu.
V 11:00 se pak obě skupiny setkaly ve třídách, proběhl šmigrust a ochutnávka výborných pokrmů. S velikonoční básničkou na rtech hoši vyplatili holky, které budou pak jistě po celý rok zdravé a krásné.Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce Velikonoce na Sedmikrásce

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 853 ]