Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2019 / 2020

Fotokronika

Putování s broučky

21. září 2018


Broučci Jana Karafiáta posloužili jistě jako inspirace pro dnes již tradiční podzimní akci Městské knihovny v Rožnově pod Radhoštěm, která se konala 21. září 2018 v městském parku a ve Valašském muzeu nazvanou "Putování s BROUČKY".
Zpívání, povídání i putování se svítícími lampičkami, to vše jsme my, žáci 1.třídy ZŠ Sedmikráska, prožili v tento páteční podvečer. Již při vstupu do parku nás přivítaly "fosforeskující vosy" se třemi "broučky"(z toho s jedním v nadživotní velikosti). Po kratším putování jsme došli do Valašského muzea, kde na nás čekala "Broučkova vesnička", překrásně osvětlené včelíny, kolotoč, cimbálová muzika v podání ZUŠ z Rožnova a pohádka o králi, který chtěl být bohatý.
V pozdních večerních hodinách jsme se, ač neradi, rozcházeli za světla našich vlastnoručně vyrobených lampionů do svých domovů.
Děkujeme Městské knihovně za uspořádání této akce a již nyní se těšíme za rok "Na shledanou" opět při podzimním uspávání BROUČKŮ.
1. třída ZŠ Sedmikráska


Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky Putování s broučky

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 953 ]