Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2019 / 2020

Fotokronika

Pod jednou střechou

15. února 2019


V pátek 15.2. se 1.třída v rámci českého jazyka zúčastnila projektu "Pod jednou střechou". Žáci měli možnost rozvíjet své komunikační dovednosti směrem ke spolužákům, jejich vrstevníkům.
Ověřili si, zda jejich komunikační schopnosti, ať už verbální, či neverbální je účinná směrem k naplňování jejich potřeb a také si měli možnost uvědomit si, že i ostatní spolužáci mají své potřeby. Prakticky si zahráli na obyvatele - jednotlivá zvířátka, která se nastěhovala do jednoho společného domu a domlouvají se spolu na pravidlech a vzájemném soužití v domě.

DĚKUJEME paní. Lucii Maléřové ze ZUŠ, která nás k projektu pozvala, touto činností nás provedla a povyprávěla nám i o divadelních rekvizitách a zákulisí divadla.
1. tř. ZŠ Sedmikráska.


Vánoční slavnost Vánoční slavnost Vánoční slavnost Vánoční slavnost Vánoční slavnost Vánoční slavnost Vánoční slavnost Vánoční slavnost Vánoční slavnost Vánoční slavnost Vánoční slavnost Vánoční slavnost Vánoční slavnost Vánoční slavnost Vánoční slavnost Vánoční slavnost Vánoční slavnost

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 923 ]