Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2019 / 2020

Fotokronika

Adaptační výlet 6. třídy

5. - 7. září 2018

Hned v prvním týdnu nového školního roku jsme se vydali na třídenní výlet pod stan na Severní Moravu. Cestovali jsme vlakem, autobusem a nakonec jsme šlapali po svých s plnou polní. Náš cíl byl Rabštejn. Je to přírodní rezervace v kopcích, uprostřed lesů, kde na samotě stojí stejnojmenná horská chata. Tam jsme si zařídili táboření. Každá skupinka si postavila svůj stan, vybalila spacáky a zásoby z domova a už jsme mohli společně objevovat okolí. Vyšli jsme si na vyhlídku (zřícenina bývalého hradu), pod vedením zkušených instruktorů jsme si vyzkoušeli lezení na místních skalách, krmili jsme pastevní prasata, hráli spoustu her, poznávali a tvořili námořnické vlajky. Večer jsme nasbírali dřevo na oheň a zkoušeli ho rozdělat křesadlem. Opekli jsme si něco na zub, pili vodu ze studánky a k tomu si zahráli a zazpívali. Každý se na výletě naučil nebo zkusil něco nového, někteří dokonce překonali vlastní strach. A hlavně, celou dobu jsme si užívali dobrou náladu a pohodu.
Verča Vašutová, Luca Oharková, Amálka, Nela

A co bychom ještě rádi poznamenali:
Zona je pes, kterého jsme si oblíbili na školním výletě. A ona si nás nejspíš oblíbila taky, protože celou cestu zpátky šla s námi, ale to se moc nelíbilo její paničce.
Kuba Š., Ondra, Sam, Maty B.

Vzhledem k tomu, že někteří šli pomaleji, tak jsme na zpáteční cestě málem nestihli autobus. Ale řidič i přes velké durdění počkal. Na autobusáku v Uničove jsme přestoupili do přeplněného autobusu. Všem bylo blbě. Tímto autobusem jsme jeli jen 13 minut, ale myslíme si, že za všechny můžeme říct, že to bylo nejhorších 13 minut výletu!
Lea, Julča, Zorka, Ronja, Vendy, Bětka

Já tam nebyl :(
Kuba E.

Škoda, že v článku nebylo to, jak jsem uvízl na skále...
Vojta

Bylo to super.
Seba, Honza

Kluci si hráli na borce a tak většina z nich vylezla až nahoru. Ale i holky se odvážily vylézt na skálu jménem Květinka.
Bohdanka

Ještě nebyla zmínka o Pepanovi, Bobkovi, Bonifácovi a Alfonzovi. Prasata do škol!
Maty V.

Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy Výlet šesté třídy

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 953 ]