Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2017 / 2018

Fotokronika

Podzimní slavnost

26. října 2018


V pátek 26. října se v zaplněném kině Panorama sešli rodiče, prarodiče a kamarádi dětí ze Sedmikrásky, aby se potěšili z vystoupení jednotlivých tříd.
V rámci podzimní slavnosti se odehrály příběhy, ozvaly se bubny i další hudební nástroje, mnohá vystoupení byla poučná. Pro první třídu to bylo vystoupení první a jako každoročně, velmi milé a dojemné představení našich nejmladších. Třeťáci nám zahráli svou verzi pohádky O Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Šesťáci se s námi podělili o zážitky z putování na Rabštejn. Žáci sedmé třídy dvojjazyčně komentovali jazykový zájezd do Anglie. S osmou třídou jsme se zabývali tématem dětské práce. Ostatní třídy předvedly parádní hudební čísla a celou slavnost ukončili jednotliví hudebníci z deváté třídy skladbami velmi různorodých stylů.

Dvě hodiny utekly jako voda, po svačině jsme se odebrali do parku, kde ze spadaného listí vznikly zajímavé Land arty k oslavě 100 let Československa.


Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost Podzimní slavnost

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 953 ]