Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2019 / 2020

Fotokronika

Sněhové hrátky

leden 2019


V letošním roce je k nám příroda velmi štědrá co se týče sněhu. Ve škole si této nadílky náležitě užíváme a to jak při hrátkách na školní zahradě, tak i například účastí na Ledovém Království v Rožnově pro školy. Tým sedmáků ve složení: Ida Kostková, Klára Janošková, Vojtěch Štěpánek a Mikuláš Valášek vytvořil sněhovou sochu „LEDOVÉ CHAPADLO“, která získala 1. místo od odborné poroty, z čehož měl celý tým velkou radost. Gratulujeme! Společně s nimi se této akce zúčastnily také školy ZŠ 5. května z Rožnova, ZŠ Horní Bečva a ZŠ a střední škola pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí. Žáci si vyzkoušeli práci se sněhem i s ledem a tvořili přímo mezi díly opravdových sochařů.
Sníh a led se promítnul také do "pracovek" a fyziky, kdy žáci II. stupně vyráběli iglů (tématem bylo uchování tepla) a výtvarný kroužek využil sněhu jako velké bílé plochy pro barevné kyvadlo.


Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky Sněhové hrátky

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 923 ]