Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2019 / 2020

Fotokronika

Předávání vysvědčení

31. ledna 2019


Ve středu 30.1. 2019 nastal pro prvňáčky očekávaný den - první vysvědčení. "Vyzbrojeni" tvrdými deskami a velkou taškou na vytvořená výtvarná díla, přišli žáci do školy ještě před prvním zvoněním. První tři vyučovací hodiny jsme věnovali tělesné výchově - bobování a hrátkám na sněhu a se sněhem. Po návratu do školy nás čekala závěrečná hodina uplynulého pololetí. Nedočkavé vyhlížení našeho prvního vysvědčení nás zaměstnalo téměř na celou přestávku.
Když zazvonilo, tak nám paní učitelka rozdala naše hodnocení (napsané na vysvědčení), které jsme ihned začali číst. Byli jsme rádi, že jsme dokázali již přečíst dokonce některé celé věty. Popřáli jsme si krásný zasloužený prázdninový den a těšili se, jak se pochlubíme našim rodičům.
Za I. třídu napsala Teis.

Při krátké návštěvě v V. třídě jsem zahlédl pana učitele Jirku a nešlo odolat. Pár snímků s páťáky a "Červenáčkem". Pol.


Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení Vysvědčení

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 923 ]