Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2018 / 2019

Fotokronika

Jarní slavnost Na dálku - Hustý den

7. května 2020


Ciao za Hustý den!
Zúčastnilo se 37 borců a v mnohých úkolech je ještě podpořili kamarádi, tatínci a další hosté, jak je z fotek i videí vidět. Míša Zajícová, Vojta Zajíc a Kuba Báča napsali, že splnili všech 20 úkolů! Magdičce Zajícové z první třídy chyběl jen jeden jediný do dvaceti!!!
Spousta husťáků splnila 13 a více úkolů. Byli i takoví fajnšmekři, kteří sice poslali jediný úkol, ale za to třeba uklidili od odpadků celý les.

Luca


Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku Jarní slavnost Na dálku

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 923 ]