Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2019 / 2020

Fotokronika

Výlet 2. třídy

16. červen 2020


Děkujeme paní Zahradníčkové a pracovníkům jízdárny, že jsme si mohli vyzkoušet jízdu na koni a že jsme se o koních dozvěděli mnoho zajímavého. Viděli jsme i mini pony koně, který byl menší než my. Hodně se nám líbil! Došlo i na práci - poté, co jsme byli rozděleni do tří skupin, každá k jednomu koni, zkusili jsme svým svěřencům vyčistit kopyta, vyhřebelcovat je a osedlat.
Když přišel čas k obědu, opečené buřty s chlebem nás zasytily. Pokusy upéct všechno možné (jablka, rohlíky, cibulové kroužky a podobně) se také vydařily. Využili jsme i možnosti přilehlého zázemí houpaček, prolézaček a trampolíny, kde jsme se řádně vyřádili.
Pěkné počasí a dobrá nálada nám vydržely po celý den.


Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy Výlet druhé třídy

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 923 ]