Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2019 / 2020

Fotokronika

K čemu jsou architekti?

8. října 2020


Osmáci a deváťáci si na workshopu vyzkoušeli, jaké to je být v roli architekta, chápat město jako součást kulturní krajiny.
Zkoumali funkce územního plánu, poznávali proměnu města v závislosti na společenských potřebách, změnách dopravy i rozvoji průmyslu.
Prakticky si vyzkoušeli, jak na architektonický nákres. Vyrazili na komentovanou prohlídku rožnovského náměstí, domy zaznamenali s pomocí malých náčrtků a skici přenesli na společný formát. Měli za úkol všímat si celku i detailů, brát ohled na sousedy, spolupracovat na širším náhledu architektury Rožnova.
Budoucí architekti v sobě probudili zapálení pro profesi!


Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti Workshop k čemu jsou architekti

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 923 ]