Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2019 / 2020

Fotokronika

Soubor prací do Lidic

17. března 2021


Přes složitou situaci se nám i letos podařilo na Sedmikrásce vytvořit soubor výtvarných prací na Mezinárodní dětskou výtvarnou výstavu do Lidic.
Tématem letošního 49. ročníku je

Robot a umělá inteligence.

Jedná se o práce žáků a žákyň z II. třídy a fotokroužku. Druháci si tvorbu robotů moc užili, cestovali s nimi po škole a hledali ta správná zátiší pro své nové kamarády. Vzhledem k tomu, že bylo třeba doma najít spoustu součástek v šuplících a garážích, podařilo se nadšení z tvorby přenést i mezi tatínky a maminky domů. Bylo to velké dilema, nechat je odcestovat do Lidic, tak si je alespoň děti vyfotografovaly na památku.
Motivovat mladé fotografy z fotokroužku na dálku také nebylo jednoduché, ale výsledek se dostavil. Posuďte sami. Kolekce obsahuje také výtvarné práce a jejich fotografie doplníme co nejdříve.

Již nyní je zaregistrováno přes 4 700 prací z 58 zemí celého světa.

Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic Soubor prací do Lidic

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 923 ]