Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2019 / 2020

Fotokronika

Prezentace ročníkových prací deváté třídy

17. června 2021


Navzdory nelehké situaci se i letos zhostili deváťáci svého obvyklého úkolu - vypracovat ročníkové práce na vybraná témata. Konzultace se ve velké míře odehrávaly online. 17. června už byla situace natolik příznivá, že žáci mohli pozvat své rodiče i učitele/konzultanty a představit jim svoje práce. Vystoupení v týdnu předtím zkoušeli, dolaďovali, a tak prezentace prací byly v drtivé většině kvalitní, kultivované, místy i doprovozené vtipem.
Dověděli jsme se základní informace o složení a fungování mozku, římských památkách, jeskynních systémech v ČR, pečení cheesecaků, stabilitě výškových budov, 3D animačních tricích. Nahlédli jsme do pravidel házené i hodnocení sestav na trampolínách. Získali představu o rozdílných a společných rysech sci-fi a fantasy a také už víme, jaké barvy aury můžeme vidět. Velmi jsme si užili také kouzelnickou show a zkusili rozluštit pár šifer. Kvůli absenci pak pouze v rámci třídy zhlédli prezentaci o Ďatlovově výpravě a oceánských rezervacích. Neochutnali jsme sushi a jen tušili o druzích stresu a krásy Baleárských ostrovů si jen můžeme představovat. Díky všem, kteří k vypracování přistupovali poctivě, pracovali i konzultovali pravidelně. Stejně tak díky i všem konzultantům za čas a podporu.


Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací Prezentace ročníkových prací

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 923 ]