Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2019 / 2020

Fotokronika

Zimní slavnost

18 prosince 2020


Dá se říct, že tradiční zimní slavnost Sedmikrásky tentokrát nebyla tradiční ani trochu. Obvykle se poslední školní den starého roku všichni spolu vypravíme někam do přírody v okolí Rožnova, kde si rozděláme oheň a zpíváme a loučíme se.
Letos jsme se takto sejít nemohli, ale protože být spolu je pro nás důležité, vymysleli jsme způsob, jak se na konci starého roku potkat aspoň symbolicky. Kluci a holky se po třídách prošli v okolí školy, zastavili se na čtyřech stanovištích, kde se alespoň na dálku pozdravili s ostatními. Ve třídách pak na mladší děti jako rozloučení čekal ještě další doprovodný program.
Vše proběhlo hladce, loučení bylo srdečné, nálada prázdninová. Vlastně se nakonec dá říct i to, že letošní zimní slavnost v něčem tradiční přece jen byla - povedla se.

Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost Zimní slavnost

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 923 ]